Editorial 2016

Vážení čtenáři, internetový magazín www.musical-opereta.cz je s Vámi již přes osm let a po celou dobu své existence plní základní předsevzetí, se kterým vznikal. Mapuje celou českou hudebně-divadelní scénu, včetně inscenací oblastních divadel a nezapomíná ani na produkce okolních států, které se staly oblíbeným cílem českých muzikálových fanoušků.

V letošním roce náš magazín postoupil zase o krok dále. Uspořádali jsme historicky první ročník udílení divadelních Cen magazínu musical-opereta, kde se mohl na nominaci a výběru nejlepšího herce, herečky a inscenace podílet úplně každý čtenář našeho magazínu a nejen odborná porota, jak tomu v podobných soutěžích obvykle bývá. Nominace byla zcela otevřená a výrazně přesáhla očekávaný rozsah. Vy, naši čtenáři, jste se na hlasování podíleli více než 4000 hlasy a tak můžeme konstatovat, že Daniel Hůlka, Hana Holišová a inscenace Dracula jsou Vašimi vítězi. Velmi si vážíme Vaší aktivní účasti na této společné akci!

Hana Holišová - Ceny musical-opereta - Editorial 2016

Aby se náš magazín stal ještě přístupnějším čtenářům všech věkových kategorií a všech úrovní internetových zkušeností, kompletně jsme přepracovali naše stránky do responsivní podoby a tím je učinili komfortně čitelné na všech druzích zařízení. Přitom jsme vycházeli i z Vašich podnětů, zpětných reakcí a zkušeností, za které děkujeme.

Naším cílem vždy byla a je v první řadě maximální profesionalita. Nadále se soustředíme na to, aby informace, které Vám přinášíme byly vždy objektivní, přehledné, aktuální a pocházely od těch nejpovolanějších autorů píšících o divadelních žánrech z oblasti muzikálů, operet i hudebních komedií. Výrazně jsme zintenzivnili úsilí a naše aktivity budeme i v budoucnu rozšiřovat. Již brzy se můžete těšit na další chystané novinky.

 

Děkujeme všem našim čtenářům za dosavadní přízeň a pevně doufáme, že se budeme na stránkách našeho internetového magazínu potkávat i v budoucnu.

 

Foto jef Kratochvil