Vážení čtenáři,
děkujeme vám za vaši účast v soutěži o vstupenky na muzikál Kleopatra, který uvádí pražské Divadlo Broadway. Váš obrovský zájem o soutěž nás překvapil a proto pro vás máme dobrou zprávu: V soutěžích budeme pokračovat a budete jich na stránkách našeho magazínu nacházet daleko více, než dosud.
Jak tedy soutěž dopadla? Naprostá většina z vás, našich čtenářů, odpověděla správně, že v současné době titulní úlohu Kleopatry alternuje Kamila Nývltová. Z osudí se správnými odpověďmi vylosoval následně vydavatel našeho internetového magazínu Josef Hrubý šťastného výherce, který od nás obdrží dvě vstupenky na odpolední představení Kleopatry 9. ledna 2010. Štěstí se nakonec usmálo na PETRU MATĚJÍČKOVOU ze Štěnovic. Gratulujeme!

Pokud jste tentokrát nevyhráli, nemáte důvod ke smutku. Startuje totiž zbrusu nová soutěž, tentokrát o dvě vstupenky na romantické drama Michala Davida ANGELIKA.
ALE POZOR: Zatímco 26. a 27. ledna proběhnou veřejné generálky dalšího muzikálového návratu, my pro vás máme vstupenky na OBNOVENOU PREMIÉRU 28. ledna 2010 od 18:00! Budete tak patřit k prvním divákům, kteří uvidí oficiální návrat krásné markýzy na scénu divadla Broadway. Připomínáme, že v titulní roli se bude střídat Leona Machálková a Monika Absolonová právě s Kamilou Nývltovou, která do muzikálu vstupuje nově.

Soutěžní otázka:

KDO JE AUTOREM LIBRETA K MUZIKÁLU ANGELIKA?

a) Lou Fanánek Hagen
b) Tornádo Lou
c) Gabriela Osvaldová

Na vaše správné odpovědi čekáme opět týden, do pondělí 7. prosince. Svoji odpověď spolu s emailovým spojením napiště jednoduše do komentáře pod článkem. Vaš tip se nezobrazí ostatním uživatelům a přístup k němu má pouze administrátor webu. Jméno vylosovaného výherce oznámíme hned následující den. Přejeme vám hodně štěstí!
Produkci Divadla Broadway děkujeme za spolupráci.

Ilustrační foto: Produkce muzikálu Angelika