Vážení čtenáři,
opět vám děkujeme za opravdu hojnou účast v naší soutěži o CD Dracula New 2009-2010 a za vaše vesměs správné odpovědi. Vetšina z vás bezpečně určila, že autorem scénografie k legendárnímu českému muzikálu Dracula je architekt Daniel Dvořák, současný ředitel Národního divadla v Brně. Ze správných odpovědí jsme tentokrát vylosovali dva výherce: Na dodatečný vánoční dárek se může těšit MARIAN ROHOŠKA a BARBORA FEJTKOVÁ.
Děkujeme za spolupráci hudebnímu vydavatelství EMI Czech republic, které společně s naší redakcí soutěž připravilo.

A protože okolo Vánoc jsme se vás rozhodli obdarovávat co nejčastěji, přicházíme hned se soutěží novou. Tentokrát se můžete těšit na opravdu exkluzivní dárek: Ve hře bude nové CD MISSA, jehož autorem a hlavním protagonistou je zpěvák, hudební skladatel, klavírista a malíř Richard Pachman, mimo jiné autor několika muzikálů a scénického oratoria Mistr Jan Hus. Na jeho nejnovějším autorském projektu se mj. interpretačně podílí světově proslulý houslový virtuos Jaroslav Svěcený a zpěvačky Martina Kociánová a Dita Hořínková, které známe i z řady muzikálových a operetních inscenací.
Ovšem teď to nejdůležitější: CD MISSA OD NÁS OBDRŽÍTE S VĚNOVÁNÍM A ORIGINÁLNÍM PODPISEM RICHARDA PACHMANA!
A jelikož se Richard věnuje také esoterice, duchovním hodnotám a životní harmonii, doufáme, že vám náš dárek přinese v nadcházejícím roce hodně štěstí.

Dnešní cena je svým způsobem vyjímečná, proto bude i otázka v tomto případě poněkud těžší:

RICHARD PACHMAN JE ZNÁM NEJEN JAKO VŠESTRANNĚ NADANÝ UMĚLEC, ALE TAKÉ JAKO VÁŠNIVÝ CHOVATEL JEDNÉ RASY PSŮ. A MY SE VÁS PTÁME, KTERÉ:

a) Pražský krysařík
b) Afgánský chrt
c) Bordeauxská doga

Malou nápovědu naleznete ve fotogalerii na www.pachman.cz
CENU DO NAŠÍ SOUTĚŽE VĚNOVAL OSOBNĚ PAN RICHARD PACHMAN.

Svoji odpověď spolu s emailovým spojením napiště jednoduše do komentáře pod článkem, a to do silvestrovské půlnoci. Vaš tip se nezobrazí ostatním uživatelům a přístup k němu má pouze administrátor webu. Vyhodnocení soutěže naleznete na stránkách našeho magazínu symbolicky na Nový rok.

Foto: Přebal CD Missa