Vážení čtenáři,

ještě než vyhlásíme novou, tak trochu už předvánoční soutěž, musíme oznámit, kdože vyhrál kolo minulé. Dvě vstupenky na muzikál Mrazík na ledě získává paní Naďa Janková, která se může vypravit na atraktivní bruslařsko – hudební show 11. prosince do plzeňské ČEZ Areny. Gratulujeme!

K letošnímu 20. výročí hudební kariéry si náš redakční kolega, zpěvák, skladatel, výtvarník a spisovatel Richard Pachman nadělil dárek v podobě dvojalba DVD / CD „PACHMAN.CZ (THE BEST OF 1990-2010)“, které ve formě 45 videoklipů a dokumentu o celkové délce záznamu 3 hodiny 30 minut na DVD a 20 skladeb na CD mapuje hlavní milníky kariéry tohoto umělce. Dvojalbum obsahuje i doposud nezveřejněné klipy, včetně několika skladeb z představení „Egypt – příběh prince Amuna“ a nedávno dokončený videoklip s Kamilou Moučkovou. Samozřejmě nechybí ani ukázky z Richardova známého muzikálového oratoria Mistr Jan Hus, které se úspěšně hraje po celé republice již několik let. Dále se jako hosté R. Pachmana na nosičích představí Jaroslav Svěcený (housle), Dita Vích Hořínková (soprán), Ilona Csáková (zpěv), Martina Kociánová (mezzosoprán), Francois Glorieux (klavír), Jiří Bárta (violoncello) a skupina PRoject.
Pokud chcete album, které se může stát zároveň krásným vánočním dárkem, získat, stačí odpovědět na naši otázku a mít trochu štěstí při losování:

V KTERÉM MĚSTĚ SE HUDEBNÍK RICHARD PACHMAN NARODIL:

a) Praha
b) Olomouc
c) Plzeň

Svoji odpověď spolu s emailovým spojením napiště jednoduše do komentáře pod článkem, a to do půlnoci v neděli 28. listopadu 2010. Váš tip se nezobrazí ostatním uživatelům a přístup k němu má pouze administrátor webu.

Zatoužíte – li pak charismatického Richarda Pachmana vidět naživo, zveme vás na jeho tradiční adventní koncerty. Jejich šňůra začíná 22.11. v Plzni a končí 21.12. v Praze a jako hosté v některých termínech vystoupí Dita Vích Hořínková (soprán), Martina Kociánová (mezzosoprán) a Vladimír Kirikov (housle).

ALBUM DO SOUTĚŽE VĚNOVAL PAN RICHARD PACHMAN. DĚKUJEME!