Jak lépe zahájit nový kalendářní rok, než zasláním dárku. Proto jsme se rozhodli naši zatím poslední, vlastně již loňskou soutěž, ukončit právě během silvestrovské půlnoci.
Narozdíl od celkem snadných dotazů v uplynulých kolech jsme Vám položili poněkud obtížnější otázku – jaké plemeno psů chová hudebník, skladatel a náš spolupracovník Richard Pachman. Velmi nás potěšilo, že drtivá většina z Vás odpověděla, že se jedná o bordeauxskou dogu. Páníčka i s přítulnými psími miláčky si můžete prohlédnou na přiloženém snímku Josefa Hrubého. V současné době se Richard Pachman raduje ze tří bordeauxských psích miminek.
Tentokrát jsme mimořádně nelosovali, a rozhodli jsme se odměnit úplně prvního soutěžícího: Nejrychlejší byla SIMONA BUJÁKOVÁ z Brna, která od nás obdrží CD Missa i s věnováním autora.
Výsledky naší poslední soutěže roku 2009 tedy známe a my vám již dnes můžeme prozradit, že i v novém roce 2010 pro vás krom dalších zajímavostí chystáme celou řadu nových soutěží, které si na našich stránkách získávají stále větší popularitu.
CD MISSA do soutěže pro magazín www.musical-opereta.cz věnoval pan Richard Pachman.

Foto: Josef Hrubý