Milí čtenáři,

týden utekl jako voda a je tu opět vyhlášení výsledků naší soutěže a zároveň také soutěž nová pro ty, na něž se tentokrát neusmálo štěstí. Minulý týden jsme soutěžili o dvě vstupenky na obnovenou premiéru muzikálu Angelika v Divadle Broadway v Praze. Opět vám děkujeme za vysokou účast. Vydavatel našeho magazínu Josef Hrubý si již zvyká na novou povinnost a ještě před úterní první kávou vylosoval šťastlivce, který se jako jeden z prvních podívá na výpravný romantický muzikál Michala Davida 28. ledna v 18 hodin. Tentokrát se výhercem vstupenek stává JIŘÍ KREUZMAN z Prahy. Blahopřejeme a rovněž děkujeme za spolupráci produkci Divadla Broadway. Připomínáme, že na Angeliku se můžete vypravit v mnoha termínech až do 11. dubna 2010 a krom dalších hvězd se na vás těší také nová představitelka titulní role Kamila Nývltová.

A protože, jak zpívá Hana Zagorová, “jen jedenkrát v roce je sváteční čas, kdy spěcháme domů a tišíme hlas, kdy přejem všem jiným to nejhezčí jen, když do srdce vstoupí nám vánoční sen,” pomůžeme vám tentokrát se sháněním vánočních dárků. Do soutěže díky naší spolupráci s vydavatelstvím EMI Czech Republik vkládáme tentokrát CD Petra Muka MUZIKÁL A FILM, na kterém najdete nejen patnáct písní z muzikálů Rusalka, Golem, Johanka z Arku, Rebelové, Galileo nebo Mona Lisa, ale také jeden z největších zpěvákových hitů Bon Soir Mademoiselle Paris z pera hudebního skladatele Petra Jandy.

My se vás však ptáme, KDO PÍSEŇ BON SOIR MADEMOISELLE PARIS OTEXTOVAL:

a) Michael Prostějovský
b) Zdeněk Rytíř
c) Zdeněk Borovec

Svoji odpověď spolu s emailovým spojením napiště jednoduše do komentáře pod článkem do pondělní půlnoci. Vaš tip se nezobrazí ostatním uživatelům a přístup k němu má pouze administrátor webu. Kdo dostane CD Petra Muka pod vánoční stromeček, si přečtete v úterý 15. prosince. A pozor – drobný suvenýr přidá výherci i naše redakce!

Foto: Přebal CD Petr Muk Muzikál a film

Další tipy na muzikálové vánoční dárky najdete zde.Ticketportal