Jak se v našem internetovém magazínu již stalo předvánoční tradicí, v úterý vždy vyhodnocujeme soutěž uplynulého týdne a zároveň vám, našim čtenářům, pokládáme novou soutěžní otázku.
V minulém kole jsme se vás ptali, kdo otextoval píseň Bon Soir Mademoiselle Paris, která je součástí profilového alba Petra Muka “Muzikál a film.” Naprostá většina z vás samozřejmě odpověděla správně, že Zdeněk Rytíř. Protože se blíží doba Vánoc a rozdávání dárků, vylosovali jsme tentokrát hned tři šťastlivce, kteří od nás ještě do svátků obdrží zmíněné CD poštou. Výherci CD Petra Muka se stávají PETRA KUKLOVÁ, JIŘÍ PLECHATÝ a ALENA KLASCHKOVÁ. Blahopřejeme.

Pokud se na vás štěstí neusmálo, doufám, že na naše soutěže nezanevřete. Tentokrát budeme hrát o DVĚ CD nejúspěšnějšího českého muzikálu DRACULA, samozřejmě ve verzi DRACULA NEW 2009-2010. Na studiové nahrávce najdete 10 skladeb z aktuální divadelní inscenace a jako bonus Snový soud z původního vydání z roku 1995. Těšit se můžete nejen na nejlegendárnějšího Draculu v podání Daniela Hůlky, ale také na zpěv Kamily Nývltové, Tomáše Savky, Moniky Absolonové a Šárky Vaňkové. Zároveň připomínáme, že na divadelní představení muzikálu Dracula můžete vyrazit do pražské Hybernie už jen do konce letošního roku!

Naše dnešní otázka zní:

KTERÝ VÝZNAMNÝ ČESKÝ SCÉNOGRAF NAVRHL SCÉNU MUZIKÁLU DRACULA PRO OBNOVENOU PREMIÉRU V DIVADLE HYBERNIA?

a) Ivo Žídek
b) Jan Dušek
c) Daniel Dvořák

Svoji odpověď spolu s emailovým spojením napiště jednoduše do komentáře pod článkem do pondělní půlnoci. Vaš tip se nezobrazí ostatním uživatelům a přístup k němu má pouze administrátor webu.

ZA POSKYTNUTÍ SOUTĚŽNÍCH CD NAŠE REDAKCE DĚKUJE VYDAVATELSTVÍ EMI CZECH REPUBLIC s.r.o.

Foto: Přebal CD