Vážení čtenáři,
poprvé v novém kalendářním roce, s letopočtem 2010, za Vámi přicházíme s vyhlášením další čtenářské soutěže. Se soutěžením jsme v našem magazínu masivněji začali v závěru minulého roku a překvapilo nás, jak jste si naši novinku rychle oblíbili. Proto jsme se rozhodli v soutěžích pokračovat i nadále.

Tentokrát budeme hrát o CD s muzikálem Mona Lisa, který uvedlo pražské Divadlo Broadway a na zvukovém nosiči vydalo nakladatelství EMI Czech Republic. Po již tradičním odstoupení Ivety Bartošové z projektu se o titulní roli s úspěchem podělily Monika Absolonová, Dasha a Marta Jandová, v dalších rolích jsme vídali Petra Koláře, Josefa Vojtka, Bohouše Josefa, Tomáše Trapla, Petra Muka, Hanu Zagorovou, Tomáše Savku, Mariána Vojtka, Helenu Vondráčkovou a řadu dalších. Dílo Bohouše Josefa, Lou Fanánka Hagena, Michala Davida a Libora Vaculíka mělo premiéru 4.března 2009, zaznamenalo více než 100 repríz a prozatím se s diváky rozloučilo 8. prosince loňského roku. Připomenout vám jej však může zmíněné CD s poměrně bohatým výběrem jednadvaceti skladeb a korunované radiohitem Jako Fénix.

Naše dnešní soutěžní otázka zní:

Který herec NEHRÁL ani nezpíval v muzikálu Mona Lisa:

a) Martin Skala
b) Vlastimil Horváth
c) Jiří Pomeje

Svoji odpověď spolu s emailovým spojením napiště jednoduše do komentáře pod článkem, a to do pondělní půlnoci 1. února 2010. Vaš tip se nezobrazí ostatním uživatelům a přístup k němu má pouze administrátor webu. Vyhodnocení soutěže naleznete na stránkách našeho magazínu hned následující den.

CENU DO SOUTĚŽE VĚNOVALO VYDAVATELSTVÍ EMI CZECH REPUBLIC.