Na dvě představení kurzistů Dance Centra Petry Parvoničové a řady hostů láká program do Velkého divadla v Plzni už tuto neděli 24. června. Vystoupí například Plzeňský Dětský Sbor či Dance Expression- plzeňská taneční skupina. Těšit se můžete také na řadu zpěváků, mezi kterými nechybí zvučná jména české muzikálové scény: Michaela Nosková, Michaela Gemrotová, Petr Kutheil, Pavel Klimenda, Eliška Ochmanová nebo Barbora Chybová. Hlavním hostem je však Sportovní klub vozíčkářů Praha – taneční oddíl, pro který je výtěžek z vystoupení určen. Moderátorem celé akce je Jiří Pelnář.

Petra Parvoničová je choreografkou slavných muzikálů, jako jsou Fantom Opery, Děti Ráje, Kapka medu pro Verunku a mnoha dalších titulů po celé ČR. Vystudovala taneční konzervatoř, působila jako členka baletu DJKT v Plzni.
Své choreografické i taneční vzdělání získává na stážích po celém světě, nejčastěji v New York City (Broadway Dance Center, Steps on Broadway). Je zakladatelkou tanečního studia Dance Center Petry Parvoničové v Plzni, které navazuje s novým image na dlouholetou tradici DC Eagle.