Orchestr Prague Pop Symphonics chystá koncert filmové hudby Christmas in Hollywood. Představí nejznámější melodie z filmů, které máme neodmyslitelně spojené s Vánocemi.

Unikátní symfonická show Christmas in Hollywood s více než 150 profesionálními umělci na pódiu přinese před Vánoci do Kongresového centra v Praze spojení světa filmu, hudby a vánočního kouzla. V podání velkého symfonického orchestru a pěveckého sboru zazní nejkrásnější melodie z filmů Sám doma, Frozen, Vánoční koleda, Grinch, Láska nebeská, Polární expres a mnoha dalších.

Představení slibuje vysoce kvalitní zvuk, animace na velkoplošné LED obrazovce, dynamický light design, vizuální i scénické efekty či cosplayery v kostýmech oblíbených filmových postav. Celým večerem diváky v roli moderátorky provede oblíbená herečka Patricie Pagáčová. Známé písně zazpívá populární zpěvačka Markéta Poulíčková a orchestr se sborem bude vést uznávaný dirigent Robert Kružík.

„Zpívat filmové melodie je pro každého zpěváka za odměnu, navíc když máte za zády symfonický orchestr,“ říká Markéta Poulíčková. „V mém podání zazní písně z pohádek Kráska a zvíře nebo Ledové království, dále pak má oblíbená vánoční Have Yourself a Merry Little Christmas nebo All I Want for Christmas Is You. Všechny písně budu zpívat v originálním provedení, tedy v angličtině. Troufám si tvrdit, že nás čeká velkolepá show. Mohu prozradit, že se nebude jednat o klasický koncert, jak ho známe. Neuvěřitelně se těším,“ dodává zpěvačka.

:Originální symfonická show, která se v tuzemsku představí vůbec poprvé, začíná 15. prosince v Kongresovém centru Praha od 19:30 hodin. Vstupenky seženete v sítí Ticketportal.

Akce se koná pod záštitou Ministerstva kultury.