Mezinárodní hudební show VOCA PEOPLE přijíždějí poprvé do Prahy. Originální komediálně laděná muzikálová inscenace zazní koncem října v Divadle Hybernia v rámci čtyř exkluzivních představení.

Voca People kombinují prvky různých divadelních a hudebních žánrů v originální a zábavné show, se kterou si získali fanoušky napříč kontinenty. Osmičlenný soubor dokáže interpretovat věrně a s osobitým vtipem téměř jakoukoliv skladbu, aniž by jim byly překážkou její náročnost nebo hudební žánr. Hudební nástroje přitom vůbec nepotřebují. Vystačí si se svými brilantními hlasy, které kromě zpěvu dokáží také věrně nahradit jednotlivé nástroje i celý orchestr.

Voca People tvoří 3 vokalistky (alt, mezzo/soprán, soprán), 3 mužské hlasy (bas, baryton, tenor) a 2 členové, kteří umí vykouzlit různorodé zvukové kulisy na bázi beat-boxu. Na podiu tak nespatříme ani jeden hudební nástroj, a přesto se před námi rozezní proslulé melodie a světoznámé skladby, kterých mají Voca People v repertoáru přes sedmdesát. Vyvážená vystoupení těží z klasické hudby, filmových melodií, moderních tanečních skladeb a z dalších stylů. Představení baví posluchače různých hudebních žánrů a všech věkových kategorií. Vedle hudební pocty skupině Queen zazní během show například ústřední skladba z filmu Mission Imposible, Michael Jackson, Madonna, Nirvana, Beach Boys, Rednex, Eurythmics, Elvis Presley a mnoho dalších.

Voca People se představí 27. a 28. října ve čtyřech představeních – po oba dny od 16 a 20 hodin v Divadle Hybernia. Vstupenky v cenové relaci 850 – 1.350 korun jsou již v prodeji.

Foto: Voca People (snímky laskavě poskytla agentura Live61)