Dcera populární české zpěvačky Nadi Urbánkové, rovněž zpěvačka a muzikálová a operetní herečka Jana Fabiánová pokřtila své nové vánoční CD s názvem Jazzy Christmas. Kromě příjemných a neotřelých jazzových melodií připomínajícíCH Vánoce, které albuma nabízí, musíme ocenit také charitativní aspekt projektu. Zisk z prodeje tohoto CD totiž věnuje vydavatel, společnost RIGPA s.r.o. , na projekt “Naše děti” neziskové organizace European Initiatory Institute o.s. Ten je zaměřený na pomoc dětem, které vcházejí do života z dětských domovů. Cílem projektu je pomoci těmto mladým lidem získat řidičská oprávnění, která jim mohou usnadnit cestu k prvnímu zaměstnání.

Patronkou projektu je právě Jana Fabiánová, která o něm říká: “Děti, které vyrůstají v dětských domovech to mají moc těžké. Navíc pro ně plnoletost znamená vstup do neznáma. Nestojí za nimi rodina, která by jim byla oporou při zkouškách, hledání zaměstnání. Organizace EII se zaměřuje ve svých projektech na konkrétní děti, kterým dává větší šance na úspěšný vstup do světa dospělých. S radostí jsem se stala patronkou tohoto projektu. Věřím, že pomáhat ostatním je jedním z nejdůležitějších aspektů lidského života.”

CD JAZZY CHRISTMAS můžete vyhrát v naší nové soutěži. Nejdříve však musíme oznámit, kdo uspěl ve hře minulé. Štěstí při losování se tentokrát usmálo na KATEŘINU SLOUPOVOU, která správně odpověděla, že hudebník Richard Pachman se narodil v Olomouci. Paní Sloupové zasíláme dvou CD / DVD Pachman.cz.

DNES SE VÁS PTÁME, V KTERÉ INSCENACI NÁRODNÍHO DIVADLA MORAVSKOSLEZSKÉHO V OSTRAVĚ JANA FABIANOVÁ POHOSTINSKY VYSTUPUJE:

a) Muzikál Hello, Dolly!
b) Opereta Mamzelle Nitouche
c) Muzikál Zvoník u Matky Boží

Svoji odpověď spolu s emailovým spojením napiště jednoduše do komentáře pod článkem, a to do půlnoci v pátek 31. prosince 2010. Váš tip se nezobrazí ostatním uživatelům a přístup k němu má pouze administrátor webu. Těšíme se na Vaše tipy!