Lepší start kariéry muzikálové herečky si snad Gabriela Gunčíková ani nemohla přát – už od poloviny ledna tohoto roku bude vystupovat v pražském divadle Broadway v titulní roli divácky velmi populární Kleopatry Michala Davida. V poslední sérii představení se bude střídat s Kamilou Nývltovou.

Mladá osmnáctiletá zpěvačka Gabriela Gunčíková (narodila se 27. června 1993 v Jankovicích) je známá svou účastí v televizní soutěži Česko Slovenská Superstar. V této televizní show se probojovala až do superfinále, které se konalo 5. června 2011 a ve kterém prohrála se slovenským zpěvákem Lukášem Adamcem. Byla tak nejlepší účastnicí soutěže z Čech a zároveň nejlepší mezi ženami. Díky tomuto úspěchu se stala známou osobností a může se pyšnit titulem Objevem roku v anketě Český slavík 2011. Miluje tvrdší muziku, především rock a metal, které se věnuje v kapele Maryland.

Pro muzikál si Gábinu vyhlédl zpěvák a skladatel Michal David. Sama Gunčíková tvrdí, že kariéra muzikálové herečky nebyla jejím snem, ale že se těší na novou zkušenost, která ji může mnohému naučit.
“Přitom právě kvůli tomu, že jsem vynechávala muzikály, jsem dostala ve škole dvojku ze zpěvu,” přiznala stříbrná SuperStar. Má už za sebou i natáčení projekcí, které muzikál doprovázejí a zkoušku kostýmů, jenž jí byly ušity na míru.
“Líbí se mi, i když jsou trochu odvážné. Ale když jsem tančila ve slovenském Let´s Dance, měla jsem ještě mnohem odhalenější modely,” připustila sympatická zpěvačka. Naplno zkoušet začne na jevišti již zítra a na scéně se divákům představí v alternaci s Kamilou Nývltovou v sérii představení od 13. ledna do 26. února.

Foto: Martin J. Polák (snímky laskavě poskytlo Divadlo Broadway)

Vstupenky na toto představení zakoupíte zde.Ticketportal