Milí čtenáři,

vlastně jsem Vám chtěl jenom popřát klidné Vánoce. Jenže mě napadlo – stojí dnes vlastně ještě někdo o KLID a POHODU? Zabrousil jsem tak náhodně na web jedné agentury, která tvrdí, že nabízí zážitky. Zážitky, které prý stojí za to… Je libo skočit si z mostu na gumě, nechat se spustit v jakési kouli ze svahu (při čemž se sem tam někdo zabije) nebo se rovnou nechat unést pravou „zásahovou jednotkou“ za pěknou cenu 49 tisíc korun českých? Kdeže klid, dnes letí ADRENALIN. Jako bychom ho z těch všech hospodářských, partnerských, rodinných, pracovních i kulturních krizí neměli dost… A tak ti movitější z nás už stojí frontu na krátké výlety do vesmíru, zatímco ti, jichž se výše zmíněné krize už dotkly, alespoň touží po zlomené ruce z kolečkových bruslí. Zkrátka ADRENALIN. KLID není IN. Když jsem se dočetl, že vítězi jedné soutěže udělal obrovskou radost právě vyhraný nejtvrdší armádní výcvik, kde zlámané kosti, podchlazení a bezvědomí z vyčerpání jsou na denním pořádku, konečně jsem přišel na to, jak zbohatnout: Vykašlu se na kulturu a založím si také takovou agenturu. Budu nabízet zájezdy na minová pole, skoky z letadla bez padáku nebo hodinku bičování v Singapuru. Pořádný ADRENALIN.

Doufejme, že stále ještě existují lidé, kteří místo všech těch zorbingů, motoskijöringů a bojů o přežití touží vidět něco hezkého. Aspoň občas. Poslechnout si krásnou hudbu, chvíli se zasnít, oddat iluzi, ale také zamyslet. A obléct se jinak, než do Teska na nákupy. Právě pro ně je tady DIVADLO. Navštivme alespoň o Vánocích představení, které nabídne pohlazení, odpočinek a pohodovou atmosféru. Lhostejno, zda to bude činoherní Betlém, baletní Louskáček, operetní Netopýr nebo muzikálová My Fair Lady.

Už skutečnost, že jste zavítali na tyto stránky ukazuje, že to s námi ještě není tak zlé. Že třeba někdo najde pod stromečkem obálku s předplatným do divadla, zajímavé CD nebo prostě jen lístky na muzikál.
MY VÁM DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ A PŘEJEME KLIDNÉ, RADOSTNÉ A ŠŤASTNÉ VÁNOCE.