Ceny magazínu Musical-opereta 2016, foto Jef Kratochvil

Je to tady: Redakce našeho magazínu vyhlašuje 2. ročník Cen magazínu Musical-opereta! Loni jsme poprvé výroční Ceny předali na jevišti Městského divadla Brno v rámci mezinárodního festivalu Divadelní svět. Díky Vám, našim čtenářům, přišlo do redakce na 4.500 hlasů, z toho 1.532 v kategorii nejoblíbenější herec, 1.488 v kategorii nejoblíbenější herečka a 1.471 v kategorii nejoblíbenější muzikálová nebo operetní inscenace. Připomínáme, že loni si Ceny odnesli Hana Holišová, Daniel Hůlka, inscenace Pískání po větru a Dracula a Cenu Bard hudebního divadla obdržel dirigent Arnošt Moulík.

Letos předáme Ceny magazínu Musical-opereta během nultého ročníku nového muzikálového festivalu Na scénu! 13. června na jevišti Nového divadla DJKT v Plzni. A to opět v těchto kategoriích:

DIVÁCKÁ (čtenářské hlasování na webu musical-opereta)
1) Nejoblíbenější inscenace roku 2015
2) Nejoblíbenější herec roku 2015
3) Nejoblíbenější herečka roku 2015

Hlasovat můžete: zde

ODBORNÉ KRITIKY
Mimořádná inscenace roku 2015

VÝROČNÍ (redakční rada musical-opereta)
Bard českého hudebního divadla

 

Naši čtenáři mohou hlasovat přímo prostřednictvím zveřejněného odkazu v divácké kategorii. Na prvním místě uvedená hra, herec a herečka získává tři body, na druhém dva a na třetím jeden bod. Právem každého hlasujícího je neudělit návrh na kterémkoli pořadí, to znamená, pokud se mu líbila jen jedna inscenace či výkon herce nebo herečky, nemusí druhé a třetí místo obsazovat, podobně, pokud se domnívá, že si žádné představení nebo herecký výkon nezaslouží plný počet tří bodů, může udělit jen třetí místo apod. V kategorii inscenací hlasujte pro ty, jejichž premiéra se uskutečnila v období 1. ledna – 31. prosince 2016!

Hlasování bude ukončeno o půlnoci v neděli 28. května 2017, kdy budou všechny body sečteny. Poté vydavatel magazínu Josef Hrubý vylosuje z hlasujících výherce těchto cen:

1. cena: Dvě vstupenky na slavnostní předání Cen 13. června 2017 a následné představení muzikálu Marylin
2. cena: Almanach DJKT Plzeň 1965-2015
3. cena: Ročenka MDB 2015/16
4. cena: CD muzikálu Pískání po větru
5. cena: CD operety Polská krev

Podpořte své oblíbené umělce, nejlepší inscenace a vyhrajte atraktivní ceny!

Hlasovat můžete: zde