Jsou před námi poslední 3 dny hlasování letošního ročníku výročních Cen magazínu Musical-opereta. Pokud jste ještě svým oblíbeným hercům, herečkám a inscenacím nezaslali svůj hlas, máte nejvyšší čas!

Slavnostní udílení se odehraje v rámci festivalu NA SCÉNU! před představením Marilyn (Překrásné děcko). V loňském roce, kdy byly ceny předány během festivalu Divadelní svět v Městském divadle Brno, zvítězili v divácké kategorii Hana Holišová, Daniel Hůlka a muzikál Drákula. Cenu kritiky získal muzikál Pískání do větru a ocenění Bard hudebního divadla si odnesl Arnošt Moulík. Pro své favority v kategoriích Nejoblíbenější herečka, nejoblíbenější herec a Nejoblíbenější inscenace mohou diváci hlasovat zde.

Pozor: Důležité je zvolit titul, který měl premiéru mezi 1. lednem a 31. prosincem 2016! Namátkovou kontrolou již došlých hlasů jsme zjistili, že často hlasujete pro inscenace historické, anebo naopak nedávno odpremiérované, které budou v našem hledáčku až v příštím ročníku. V Městském divadle Brno například nehlasujte pro Pískání po větru (vyhrálo již loni), ani pro Chaplina, ale vyberte si z inscenací Limonádový Joe, Evangelium o Marii, Titanic, Prodaný smích nebo Radúz a Mahulena, v DJKT Plzeň hlasujte pro Liduschku, Bonnie a Clyde, Zvonokosy či Kdyby 1000 klarinetů (zatím nikoli pro West Side Story), z ostravských inscenací pro muzikály Jesus Christ Superstar, L2: Brána života! a Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť, v HDK v uvedeném období odpremiérovali muzikál Bonnie a Clyde a tak dále. Uvedete-li hry, které nespadají do uvedeného období, nelze hlas započítat! Pokud jste hlasovali chybně, opravte svojí volbu novým hlasováním. V kategorii herců a hereček samozřejmě můžete uvést kohokoli, kdo vystoupil alespoň v jednom muzikálu, operetě nebo hudební komedii.