Ceny magazínu Musical-opereta 2016, foto: Pavel Křivánek

Vážení čtenáři,

s radostí Vám oznamujeme, že naše redakce vyhlašuje už 3. ročník Cen magazínu Musical-opereta! Poprvé jsme výroční Ceny předali na jevišti Městského divadla Brno v rámci mezinárodního festivalu Divadelní svět v roce 2016, podruhé na muzikálovém festivalu Na scénu! v Plzni.  I díky Vám, našim čtenářům, získávají tyto Ceny stále větší prestiž! Letos se vrátíme do Brna a Ceny magazínu Musical-opereta předáme v rámci zahájení znovuzrozeného festivalu Dokořán pro hudební divadlo 9. června na Hudební scéně Městského divadla Brno. Zde zároveň oslavíme 10 let magazínu Musical-opereta!

Připomínáme, že Ceny si dosud odnesli Hana Holišová, Monika Absolonová, Daniel Hůlka, Václav Noid Bárta a inscenace Pískání po větru (MDB), Dracula (HDK), Liduschka (DJKT) a Jesus Christ Superstar (NDM). Cenu Bard hudebního divadla zatím  obdrželi dirigent Arnošt Moulík a herec František Dvořák.

Je na Vás, kdo zaboduje letos. Hlasujte a podpořte své oblíbené herce, herečky a inscenace. A to opět v těchto kategoriích:

DIVÁCKÁ (čtenářské hlasování na webu musical-opereta)
1) Nejoblíbenější inscenace roku 2017
2) Nejoblíbenější herec roku 2017
3) Nejoblíbenější herečka roku 2017

Hlasovat můžete: ZDE

ODBORNÉ KRITIKY
Mimořádná inscenace roku 2017

VÝROČNÍ (redakční rada musical-opereta)
Bard českého hudebního divadla

 

Naši čtenáři mohou hlasovat přímo prostřednictvím zveřejněného odkazu v divácké kategorii. Na prvním místě uvedená hra, herec a herečka získává tři body, na druhém dva a na třetím jeden bod. Právem každého hlasujícího je neudělit návrh na kterémkoli pořadí, to znamená, pokud se mu líbila jen jedna inscenace či výkon herce nebo herečky, nemusí druhé a třetí místo obsazovat, podobně, pokud se domnívá, že si žádné představení nebo herecký výkon nezaslouží plný počet tří bodů, může udělit jen třetí místo apod. Pozor: V kategorii inscenací hlasujte pro ty, jejichž premiéra se uskutečnila v období 1. ledna – 31. prosince 2017!

Hlasování bude ukončeno o půlnoci v neděli  20. května 2018, kdy budou všechny body sečteny. Poté vydavatel magazínu Josef Hrubý vylosuje z hlasujících výherce těchto cen:

1. cena: Dvě vstupenky na slavnostní předání Cen 9. června 2018 a následné představení muzikálu Představ si…nky
2. cena: Dvě vstupenky na vybrané muzikálové představení DJKT Plzeň
3. cena: Dvě vstupenky na vybrané muzikálové představení NDM Ostrava
4. cena: CD muzikálu Muž se železnou maskou
5. cena: CD muzikálu Casanova

Podpořte své oblíbené umělce, nejlepší inscenace a vyhrajte atraktivní ceny!

Hlasovat můžete: ZDE