Vážení a milí čtenáři,

nadešel čas pro vyhodnocení naší soutěže o CD Děti ráje z vydavatelského domu EMI Czech Republic. Především Vám děkujeme za Vaše ohlasy a podněty, které nám pomohou tento internetový magazín nadále vylepšovat a přibližovat ještě blíž k Vám, našim čtenářům. Po vyhodnocení všech příspěvků jsme se rozhodli zmíněným albem odměnit Vladimíra Křepelu a Simonu Duškovou.

Zároveň vyhlašujeme soutěž novou, tentokrát již v obvyklém formátu. A cena nebude jen tak ledajaká – zahrajeme si o DVĚ CD s výběrem melodií z výpravného muzikálu BARON PRÁŠIL, ke kterému od nás obdržíte i fotografii s originálním podpisem hitmakera Zdeňka Bartáka! Velkolepá show Baron Prášil se hraje za velkého zájmu diváků v pražském Divadle Hybernia od února loňského roku.

Na albu BARON PRÁŠIL – MUZIKÁL K NEUVĚŘENÍ naleznete 15 písní v podání Kateřiny Brožové, Zuzany Benešové, Hanky Křížkové, Daniela Bartáka, Tomáše Savky, Romana Vojtka, Viléma Čoka, Šárky Vaňkové a dalších hvězd Divadla Hybernia. A samozřejmě všech tří Baronů, Daniela Hůlky, Mariána Vojtko a Josefa Vojtka, takže si každý může vybrat “toho svého” a porovnat jednotlivé alternace. Originálním bonusem je pak společná radio verze písně Na křídlech fantazie v podání tria Baronů. O album je velký zájem mezi návštěvníky muzikálu i v prodejnách hudebních nosičů, takže bylo v rekordně krátké době oceněno ZLATOU DESKOU. Dalším důkazem úspěchu je jeho trvalé umístění v hitparádě IFPI TOP 50. Všechny písně jsou dílem hudebního skladatele Zdeňka Bartáka a textaře Petra Markova.

Chcete-li získat CD Baron Prášil a fotografii s podpisem Zdeňka Bartáka, stačí odpovědět na jednoduchou otázku:

KDE NAJDEME DIVADLO HYBERNIA?

a) V Praze, na Náměstí Michala Davida
b) V Ostravě, ve Stodolní ulici
c) V Praze, na Náměstí Republiky

Svoji odpověď spolu s emailovým spojením napiště jednoduše do komentáře pod článkem, a to do půlnoci v neděli 23. května 2010. Váš tip se nezobrazí ostatním uživatelům a přístup k němu má pouze administrátor webu.

CD BARON PRÁŠIL VĚNOVAL DO NAŠÍ SOUTĚŽE OSOBNĚ HUDEBNÍ SKLADATEL ZDENĚK BARTÁK. DĚKUJEME.