Milí čtenáři,

splácíme náš dluh, kterým je zveřejnění výsledků minulé soutěže, kdy jste hráli o nahrávku Městského divadla v Brně ŠUMAŘ NA STŘEŠE, a to hned ve dvou exemplářích. Výhercemi se tentokrát stává Vladimíra HOLIŠOVÁ a Patrik JANDA, kteří správně odpověděli, že jevištní provedení tohoto muzikálu v divadle na brněnské Lidické třídě režíroval Pavel Fieber. Oběma výhercům blahopřejeme.

Naše dnešní soutěž bude trochu netradiční. Nepoložíme vám klasickou herní otázku s nabídnutými odpověďmi, ale rovnou malou redakční anketu:

PROSÍME VYJÁDŘETE SE, CO SE VÁM V NAŠEM INTERNETOVÉM MAGAZÍNU LÍBÍ, NELÍBÍ, ALE PŘEDEVŠÍM, CO VÁM NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JEŠTĚ SCHÁZÍ A RÁDI BYSTE TAM NACHÁZELI.

Vyjádřit se můžete samozřejmě úplně ke všemu – k obsahu, úrovni článků, k našim spolupracovníkům, ale také designu webu apod. Chápeme, že po Vás tentokrát chceme víc, než napsat A, B nebo C, ale odměna za Vaše snažení bude stát za to: DVA autoři nejzajímavějších námětů od nás obdrží zbrusu nové CD DĚTI RÁJE 2!
Celý redakční tým se těší na Vaše podněty, na které čekáme do pondělní půlnoci 10. května 2010. Svoji odpověď spolu s emailovým spojením napiště jako obvykle do komentáře pod článkem. Váš text se nezobrazí ostatním uživatelům a přístup k němu má pouze administrátor webu.

CENU DO SOUTĚŽE LASKAVĚ VĚNOVALO VYDAVATELSTVÍ EMI CZECH REPUBLIC.