Autorský muzikál Zdeňka Bartáka a Petra Markova Baron Prášil, který se hraje od letošního února v pražském Divadle Hybernia, přivítal 111 111. diváka, respektive v tomto případě divačku.

Jak nám sdělila tisková mluvčí divadla Martina Jandová, k radostné události došlo během představení 19. listopadu, kdy Helena Vondráčková vylosovala 111 111. návštěvnici muzikálu Baron Prášil, které předala dárek a kytici. Původně jí během gratulace měl pomáhat Daniel Hůlka, kterého ale musel zastoupit jeho kolega Marián Vojtko. Ačkoli to zní neuvěřitelně, Daniel nešťastnou náhodou vypadl z prvního patra svého jevanského domu. Narazil si levou polovinu hrudníku a bohužel nemohl zpívat. Lékař mu doporučil klidový režim po dobu jednoho týdne.
Naštěstí se mu nic vážnějšího nestalo a příští týden se už opět objeví na jevišti v roli Barona Prášila. Helena Vondráčková hraje Evelínu v alternaci s Martou Jandovou, Kateřinou Brožovou a Hankou Křížkovou teprve od října, kdy do projektu vstoupila.

Muzikál Baron Prášil následně vystřídá od 2. 12. 2010 v Divadle Hybernia stále velmi žádaný Dracula Karla Svobody, který se bude hrát v prosinci 2010 a v květnu 2011. V lednu, únoru a červnu příštího roku se na scénu vrátí Tři mušketýři Michala Davida a na Barona Prášila mohou diváci zavítat opět v březnu a dubnu.

Foto:
Martin J. Polák (malá slavnost na jevišti 19. listopadu 2010)
Vítězslav Sladký (všichni tři Baroni na scéně Hybernie)

Vstupenky na zmiňované představení můžete zakoupit zde.Ticketportal

.