Téměř dva roky připravovali v Praze významní tanečníci projekt, jehož cílem bylo významně pozvednout úroveň výuky tance v České republice. Vize počítala s možností nabídnout všem zájemcům o tanec, tedy začátečníkům, pokročilým i profesionálům, dospělým i dětem, takové prostředí, které bude svými parametry splňovat špičkové standardy podobných lektorských center v New Yorku a Londýně. Tak se zrodilo STAGE – Taneční nebe nad Prahou.

Výuku tance ve STAGE vedou čeští a zahraniční lektoři, patřící mezi špičku české taneční scény. Mezi členy týmu jsou například Aneta Antošová, Maykel Talavera, Wahe Akopjan, Lida Rančáková, Michal Černý, Jana Burkiewiczová či Filip Jankovič. Majitelem tanečního centra je přední český choreograf Pavel Strouhal.
Taneční centrum STAGE si klade za cíl neustále zvyšovat kulturu a celkovou úroveň výuky tance u nás. Proto zamíří z Prahy už příští týden také do Plzně. Od 28. září si můžete přijít zatancovat do atraktivního prostředí Kalikovského mlýna v Radčické ulici. Krev vám rozproudí pražští top lektoři, např. Martina ,,MakaFella,, Kvasnicová, Kateřina „KakaRina“ Kvasnicová, Hana Stehlíková nebo Robert „Spy Roby“ Nový. A učit se můžete mnoha tanečním stylům, jako jsou Hip Hop, Dancehall, Twerk, House, Lockin‘, či Poppin‘.
Více informací naleznete na www.stagepraha.cz