Dovolujeme si vás, naše čtenáře, pozvat na setkání s pražským klavíristou, hudebním skladatelem a výtvarníkem Richardem Pachmanem, které naše redakce spoluprodukuje s uměleckou kavárnou Home Cafe v Plzni.

Známý pražský hudebník, klavírista a výtvarník Richard Pachman přijíždí konečně do Plzně předat posluchačům svou pozitivní energii. Autor řady úspěšných relaxačních skladeb i několika muzikálů vás potěší nejen zpěvem, ale i svou knihou „Jak chutná život“. Posluchačům také odvypráví svojí nelehkou cestu za životní harmonií.
Úvodní slovo k programu obstará Vítězslav Sladký.

AKCE SE KONÁ VE STYLOVÉ PLZEŇSKÉ KAVÁRNĚ HOME CAFE, ZBROJNICKÁ 4, 30 METRŮ OD NÁMĚSTÍ REPUBLIKY A NAPROTI OBCHODNÍMU DOMU BAŤA
V PÁTEK 19. ÚNORA 2010 OD 19 HODIN.
VSTUPNÉ JE DOBROVOLNÉ.

PR managerka kavárny Home Cafe Jitka Šimánková k plánované akci sděluje:
“Naše kavárna se snaží už delší dobu, aby byla nejen příjemným místem k setkávání lidí u kvalitní kávy či vína, ale aby nabízela také kvalitní kulturní program. Jen tento měsíc zde máme osm akcí, které zahrnují například divadelní vystoupení, klasický i tvrdší rock, kytarové koncerty, ale také třeba výtvarnou dílnu pro děti. Jsme nesmírně rádi, že právě k nám díky naší spolupráci s magazínem www.musical-opereta.cz zavítá tak renomovaný a všestranně nadaný umělec, jakým je Richard Pachman. Už naše první setkání naznačilo, že se jedná nejen o vynikajícího hudebníka, ale také o nevídaně pozitivně naladěného člověka, který svou harmonii dokáže přenést i na publikum. Doufáme, že se nám přes jeho nabitý kalendář podaří dojednat další spolupráci, rádi bychom mu u nás také vystavili jeho olejomalby,” naznačuje další plány Jitka Šimánková.

Foto:
Josef Hrubý (Richard Pachman a stěně bordeauxské dogy) a pilsnerpub.net (interiér kavárny Home Cafe)