Hana Holišová přebírá Cenu magazínu Musical-opereta, foto: jef Kratochvil

Jsou před námi poslední 4 dny hlasování v anketě letošního ročníku o výroční Ceny magazínu Musical-opereta. Pokud jste ještě svým oblíbeným hercům, herečkám a inscenacím nezaslali svůj hlas, máte nejvyšší čas!

Letos Ceny předáme v průběhu zahájení znovuzrozeného festivalu DOKOŘÁN pro hudební divadlo na Hudební scéně Městského divadla Brno 9. června 2018 ve 14 hodin za účasti zajímavých hostů. Zároveň oslavíme 10 let existence magazínu Musical-opereta.

Pozor: V kategorii inscenace roku je nutno zvolit titul, který měl premiéru mezi 1. lednem a 31. prosincem 2017! Namátkovou kontrolou již došlých hlasů jsme zjistili, že často hlasujete pro inscenace historické, anebo naopak nedávno odpremiérované, které budou v našem hledáčku až v příštím ročníku. Mnohdy se dokonce jedná o činohry nebo opery. Uvedete-li hry, které nespadají do uvedeného období, nelze hlas započítat! Pokud jste hlasovali chybně, opravte svojí volbu novým hlasováním. V kategorii herců a hereček samozřejmě můžete uvést kohokoli, kdo vystoupil alespoň v jednom muzikálu, operetě nebo hudební komedii.

HLASUJTE PŘÍMO ZDE