Divadlo J.K. Tyla v Plzni připravilo speciální nabídku na sváteční 1. červen. Vezměte děti do divadla a oslavte s nimi Mezinárodní den dětí. Muzikál Limonádový Joe skvěle pobaví celou rodinu.
V titulní roli se vám představí Petr Vondráček, těšit se můžete také na Stanislavu Topinkovou Fořtovou (Tornádo Lou), Jiřího Untermüllera (Doug Badman), Kateřinu Šildovou (Winnifred), Bronislava Kotiše (Horác-Hogofogo) a další. Začíná se od 19 hodin a dětská vstupenka stojí pouhých 50 korun.

V recenzi Vítězslava Sladkého jsme mimo jiné uvedli:
“Nové nastudování populární parodie našlo v Plzni dva mužské hrdiny – kromě skvělého hostujícího herce, muzikanta a zpěváka Petra Vondráčka v titulní roli je to bezesporu také naprosto brilantní Horác – Hogofogo v podání Bronislava Kotiše, který po velkých rolích typu Dona Quijota jakoby v nové úloze našel uvolnění a hravost. Oba protagonisté se ve střetu parodovaného dobra a zla skvěle doplňují. V pozadí ale nezůstaly ani Stanislava Fořtová jako ohnivě tajuplná Tornádo Lou či něžně naivní Winnifred v podání Kateřiny Šildové. V dalších rolích excelentní čtveřici zdařile doplňoval Jiří Untermüller, Radek Shejbal, Jan Kaštovský či velmi výrazný Petr Borovský v úloze tvrďáka Grimpa.”
(Plzeňský deník 5.10. 2007)

K dispozici jsou také ještě vstupenky na derniéru legendárního Řeka Zorby, ve kterém se představí v hlavních rolích Dalibor Tolaš (Zorba), Jan Kříž (Niko), Stanislava Topinková Fořtová (Hortensie), Lucie Chlumská (Vdova), Leona Černá (Chór) a další.

Foto: Pavel Křivánek

Další informace o inscenacích DJKT Plzeň a kontakt na prodejce vstupenek naleznete zde:
DJKT Plzeň
Předprodej vstupenek DJKT Plzeň

Foto: Pavel Křivánek