Foto: Jana Zlámalová / archiv Karoliny Gudasové

Když jsme psali v únoru zatím poslední rozhovor s muzikálovou herečkou a nejmladší nositelkou Ceny Thálie Karolinou Gudasovou, prozradila nám, že svatba je na spadnutí. Včera řekla ANO svému příteli Michalu Neuvirthovi, kterému loni porodila dceru Emilku.

Přestože Karolina nyní žije se svojí novou rodinou v Americe (její manžel hraje NHL za Philadelphia Flyers), do Čech se pravidelně vrací. Hostuje v muzikálech Mefisto, Mýdlový princ a v Divadle Semafor. V Čechách také proběhla malá svatba v úzkém rodinném kruhu ve vesničce Neštěmice nedaleko Ústí nad Labem. Ženichovi šel za svědka jeho kamarád a bratr nevěsty Radko Gudas, který je před třemi lety seznámil. Půvabné nevěstě svědčila maminka. Svatba se nesla v neformálním duchu, včetně oblečení svatebního páru. Nevěstě navrhla krémový svatební kostýmek návrhářka Kamila Vodochodská.

Už za pár dní čeká mladý pár druhá svatba na pláži v Řecku, kam pozvali asi třicítku přátel. Karolina, která naposledy jako svobodná odehrála ještě v neděli jednu z repríz Mýdlového prince, bude používat jméno Neuvirthová. „Pro divadlo si  nechám své jméno, ale v občanském průkazu budu Neuvirthová. Mám ráda, když rodina nese společné příjmení,“ potvrdila nám Karolina Neuvirthová.