Vždycky jsem se podivoval nad tím, proč se fotbal hraje v prosinci a mistrovství světa v ledním hokeji v květnu – připadalo mi to stejně pošetilé, jako když se pár šílenců vrhá na Štědrý den do studených vln Vltavy… Život mě naučil, že dnes se nedivím už /téměř/ ničemu. Proto mě nepřekvapilo, že Prahu navštíví zrovna v květnu muzikálová show v podobě lední revue. V podobném podání jsme již viděli Mrazíka i Romea a Julii. Tentokrát ovšem půjde o bruslařsko-hudební zážitek doslova světový – do Tesla Arény zamíří jeden z nejpopulárnějších titulů současnosti, který se již dočkal několika pokračování, Disneyův High School Musical, neboli „Muzikál ze střední“. Tato teenagerská televizní a filmová show si získala obrovskou popularitu nejen v Americe, ale doslova po celém světě. I zatím poslední třetí pokračování zhlédli již s nadšením milióny mladých diváků.
Do Tesla Arény na pražském Výstavišti zamíří „ledová“ varianta megahitu současnosti, který se stal jakýmsi symbolem radosti ze života mládeže západního světa. Populární melodie, tanec, pohyb, zábava, školní lásky a drobná trable středoškolské omladiny – to je proslulý High School Musical. V Praze se uskuteční během dvou dní 2.-3.května rovná šestice představení, vždy od 10:00, 14:00 a 18:00.
Vůbec poprvé tak do Čech přijíždí prý neodolatelný Troy, sympatická Gabriella, svůdná kráska Sharpey se svým bratrem Ryanem či další postavy a postavičky z hudební školy v podání špičkových krasobruslařů i krasobruslařek a v atraktivních kostýmech a fantasticky gigantické výpravě. Disneyho HIGH SCHOOL MUSICAL na ledě je fenomenální lední revue, inspirovaná filmovým šlágrem „High School Musical“ a High School Musical 2“, ve které se mísí originálmí písničky s tancem na ledě! Tvůrci této vizuální show úzce spolupracovali s filmovými scénáristy, aby se původní verzi pokud možno co nejvíce přiblížili. Hudebním doprovodem lední revue je filmový soundtrack, včetně všech známých hitů, jako např: “We´re all In This Together”, “Get´cha Head In The Game”, “Start Of Something New”, “Stick to the Status Quo” doplněný o několik písní z druhého dílu muzikálu.
Vstupenky v cenové relaci 350 – 1100Kč jsou již v prodeji.

Ilustrační obrázek: Logo lední revue