Zatímco pardubičtí diváci již “ledovou” variantu světové muzikálové show mají za sebou, do Prahy vtrhne High School Musical on Ice večer 1.května. Řada mladých lidí proto zřejmě nezamíří pod rozkvetlou třešeň, ale do holešovické Tesla Areny. V dalších dvou dnech se uskuteční vždy trojice představení od 10, 14 a 18 hodin.

Pořadatelé slibují revue, jakou Praha dlouho nezažila:
“Vůbec poprvé do ČR, přijíždí neodolatelný Troy, sympatická Gabriella, kráska Sharpey se svým bratrem Ryanem, Taylor, Chad a další známé postavy z “hudební školy” v podání světových krasobruslařů a krasobruslařek! Disneyho HIGH SCHOOL MUSICAL na ledě je fenomenální lední revue, inspirovaná filmovým šlágrem “High School Musical” a High School Musical 2”, ve které se mísí originálmí písničky s tancem na ledě!
Filmová podoba muzikálu se setkala s ohromným úspěchem a tvůrci této fantastické lední revue při jejím vzniku velmi úzce spolupracovali s právě filmovými tvůrci, aby byla lední podoba muzikálu co nejvíce věrná a zajímavá stejně jako její filmový předchůdce. V hlavních úlohách bruslí světoví krasobruslaři, celá produkce je však nejen plná skvělých krasobruslařských výkonů, ale také plná světel, barev a cele naplněna duchem mládí a radosti z pohybu a hudby. Hudebním doprovodem lední revue je klasický filmový soundtrack, tedy vč. všech známých hitů jako např: “We´re all In This Together”, “Get´cha Head In The Game”, “Start Of Something New”, “Stick to the Status Quo” plus písně z druhého dílu muzikálu! Soundtrack z filmu High School Musical je pojmem již sám o sobě, neboť po své premiéře v roce 2006, byl v USA oceněn jako nejlepší album roku 2006, DVD s filmem se umístilo na 1. místě v prodejnosti a prodalo se ho neuvěřitelných 7,2 milionů nosičů, úspěch druhého dílu pak navazuje tam, kde skončil první. Tato skvělá lední revue obsahuje oba dva díly tohoto slavného muzikálu.”

Foto: Produkce High Scool Musical on Ice /Disney/