Swingová tančírna

Swingová tančírna

Městská divadla pražská jsou už proslavená svými večírky pro nezadané různých věkových i sociálních skupin. Tentokrát zvou 11. února 2017 do Rokoka na představení pouze pro nezadané ženy a muže ve věku 25 – 45 let.

Akci odstartuje tragikomedie Strýček Váňa. Následovat bude bohatý doprovodný program v divadelní kavárně, který nabídne řadu příležitostí k seznámení i těm stydlivějším.  Na návštěvníky čekají krátké lekce swingu a swingová tančírna, tombola o lákavé ceny, prohlídka zákulisí divadla pouze pro páry, hudba a mnoho dalšího. Večerem budou provázet herci Městských divadel pražských.

Představení pouze pro nezadané pořádají Městská divadla pražská pravidelně od roku 2010 a účastníci si je velmi chválí. Oceňují zejména možnost seznámit se příjemnou a nenásilnou formou a pestrý program, který pomáhá i těm stydlivějším zapojit se do zábavy. Sympatickému protějšku můžete třeba zanechat vzkaz v poštovní krabici, kde má každý svou soukromou obálku. Navíc si díky divadelnímu představení odnesete příjemný kulturní zážitek.

Na diváky čeká následující program:

17:00 Tragikomedie Divadla Rokoko Strýček Váňa 
19:20 Program v kavárně Divadla Rokoko
20:30 SWINGOVÁ TANČÍRNA s profesionálními lektory na jevišti Divadla Rokoko
21:45 Vyhlášení výherce soutěžního kvízu, nejhezčího tanečního páru a držitele největšího počtu srdíček
22:00 Vyhlášení tomboly
22:30 Prohlídka zákulisí Divadla Rokoko (pouze pro páry)
Dále se můžete těšit na fotokoutek, tombolu, profesionální seznamovací poradkyni a celou řadu zábavných soutěží.

rokoko-1

Foto: Městská divadla pražská