Nechcete být na valentýnský víkend sami? Hledáte novou lásku, ale nemáte dost příležitostí k seznámení? Přijďte 15. února do pražského Divadla Rokoko na představení pouze pro nezadané. Uvidíte skvělé divadelní zpracování slavných skečů Monty Pythonův létající kabaret a v divadelní kavárně budete mít spoustu možností k seznámení, stydlivějším pomůže doprovodný program. Můžete i vyhrát lákavé ceny v tombole, prohlédnout si zákulisí divadla či poslechnout skvělou muziku.

“S nápadem představení pro nezadané přišla před třemi správní ředitelka Eva Römerová, která zjistila, že něco podobného pořádají v muzeích v USA. Protože jsme divadlo otevřené a chceme být přirozenou součástí proudu moderního městského života, tak jsme tento program spustili také,” říká mluvčí divadla Tereza Mrzenová. Nejde o seznamku typu „rychlé rande“, ale o kulturní večer s divadelním představením a moderovaným doprovodným programem, v rámci kterého mají návštěvníci možnost se nenucenou formou seznámit. Některé z dílů seznamovacích večírků byly dokonce určeny homosexuálům, což v pražském konzervativním kulturním světě způsobilo poprask.

Program 15. února 2013:

17:00 – Monty Pythonův létající kabaret – Jevištní podoba skečů slavné britské komediální skupiny, známé ze série britské televizní stanice BBC.

19:00 – Program v kavárně Rokoko
Mapování: Označte na mapě města, jídla či záliby, které máte rádi. Když se sejde víc vlaječek, je téma k hovoru hned na světě.
Fotokoutek: Najděte si milého partnera/ku a vyfoťte se v divadelních kostýmech. Nejhezčí pár získá sladkou cenu.
Zakup srdce, daruj srdce: Kupte sympatickému protějšku srdce a pozvěte ho tak na drink.
Růže pro dámu: Líbí se vám některá z žen a rád byste jí věnoval růžičku?
Pošta pro vás: Stydíte se oslovit někoho přímo? Zanechte mu vzkaz v obálce přes divadelní poštovní box.

20:00 Prohlídka zákulisí Rokoka – na prohlídku mohou vyrazit pouze páry!

21:00 Vyhlášení výherce soutěžního kvízu, nejhezčího páru a držitele největšího počtu srdíček

21:30 Vyhlášení tomboly

Hraje DJ Magdalena Happy Feet, jediná žena v ČR, která se věnuje československému popswingu.

Foto: Městská divadla pražská