Ceny musical-opereta

Vážení čtenáři,

s radostí vám oznamujeme, že naše redakce vyhlašuje již 6. ročník Cen magazínu Musical-opereta a to opět v původní podobě čtenářské ankety, čímž se můžete na hlasování podílet přímo vy. I díky vám získávají tyto Ceny stále větší prestiž! Letos se vrátíme, jako již tradičně, do Brna a Ceny magazínu Musical-opereta předáme při závěrečném představení Devět křížů na festivalu Dokořán pro hudební divadlo 13. června na Hudební scéně Městského divadla Brno. Zde zároveň oslavíme 16 let magazínu Musical-opereta!

Ceny musical-opereta 2023 jsou za kalendářní rok 2022 a vhledem k tomu, že loňský rok byl na muzikály hodně „plodný“, nebylo jednoduché pro odbornou porotu nominovat pouze 10 inscenací. Z tohoto důvodu jsem se rozhodli inscenací nominovat dvanáct.

Je na Vás, kdo zaboduje letos. Hlasujte a podpořte své oblíbené herce, herečky a inscenace.

Můžete hlasovat pro čtenářské kategorie přímo, prostřednictvím zveřejněného odkazu. Na prvním místě uvedený herec, herečka a inscenace získává tři body, na druhém dva a na třetím jeden bod. Ze součtu přidělených bodů vyjdou vítězové jednotlivých kategorií.

Hlasování bude ukončeno o půlnoci ze středy 31. května na čtvrtek 1. června 2023, kdy budou všechny body sečteny.

Po skončení ankety z hlasujících vylosujeme výherce těchto cen:

1. cena: Dvě vstupenky na slavnostní předání cena a následné představení muzikálu Devět křížů
2. cena: Dvě vstupenky na vybrané muzikálové představení DJKT Plzeň
3. cena: Dvě vstupenky na vybrané muzikálové představení MDB Brno

Podpořte své oblíbené umělce, nejlepší inscenace a vyhrajte atraktivní ceny!

Hlasujte zde