Děti ráje, foto: Produkce muzikálu Děti ráje

Home Monitoring Arena, pro Plzeňany známější spíš pod daleko jednodušším názvem „zimák“, je obvykle kolbištěm hokejových Indiánů. Zítra ovšem bude stadion hostit muzikál. A rovnou půjde o nejúspěšnější český hit muzikál Děti ráje, který letos vyráží na velkolepou tour se zastávkou v Plzni. Show začíná v půl osmé večer.

Show, kterou vidělo již přes půl milionu diváků nejen v Praze a Brně, vyjíždí letos za svými diváky do Zlína,Pardubic, Liberce, Chomutova, Plzně, Českých Budějovic a Ostavy. Legendární představení nabízí řadu strhujících světelných efektů, nápaditých choreografií, velkolepou scénou a především megahitů jako jsou „Decibely lásky“, „Pár přátel“, „Poupata“, „Céčka“, „Nonstop“ a mnohé další. Trocha romantiky, maličko nostalgie, humor, zábava, ale i nadhled, to všechno jsou Děti ráje.

Příběh už možná znáte. Parta maturantů na konci 80. let tráví většinu volného času na diskotékách, kterým kralují velcí frajeři – „dýdžejové“ Tom a Stanley. Jen Michal Gregor se třídnímu kolektivu vymyká a je terčem jejich posměchu, protože píše básničky a skládá písničky. Když se do třídní krásky a hvězdy Evy zamiluje jak nesmělý Michal, tak suverén Tom, do hry začnou vstupovat intriky. Evina kamarádka Kájina, Stanley a Tom Evině a Michalově lásce nepřejí a nakonec se jim povede je na dlouhých 20 let rozdělit… Michal a Eva se následně setkávají až jako čtyřicetiletí – Michal vdovec, Eva rozvedená a oba mají osmnáctileté děti. Není divu, že se do sebe Michalův syn Mickey a Evina dcera Bára zamilují. Jak to ale dopadne s Evou a Michalem? Dozví se jak to tehdy, před 20 lety, doopravdy bylo?

V obsazení Dětí ráje naleznete řadu hvězd v čele s autorem celého projektu, kterým je Sagvan Tofi. Dále se v alternacích  objevují například Martin Dejdar, Braňo Polák, Lukáš Vaculík, Jan Kříž, Dominika Richterová, Aneta Vrzalová, Bořek Slezáček, Michaela Horká, Jitka Osička, Jan Kopečný, Andrea Horská a řada dalších.

Prim ale hrají písničky Františka Janečka, Michala Davida, Zdeňka Bartáka a skupiny Kroky. My můžeme prozradit, že některého ze zmíněných hitmakerů možná v Plzni potkáte!

Děti ráje, foto: Produkce muzikálu Děti ráje