Minulou sobotu proběhla veřejná generální zkouška muzikálu Děti Ráje. Od té chvíle se muzikál již denně hraje a ještě před slavnostní premiérou, která se uskuteční již tuto sobotu 14. listopadu v GoJa Music Hall na holešovickém výstavišti, jej vidělo už přes čtyři tisíce diváků.
K lítosti všech zainteresovaných se premiéry ještě nezúčastní původně ohlášená hlavní hvězda produkce Iveta Bartošová, která se pomalu zotavuje po dlouhodobé nemoci a své kolegy bude zatím sledovat z hlediště.
Jak nám sdělila tisková mluvčí Dětí ráje Kristina Horáčková, Iveta se po nemoci vrátila k dennímu zkoušení, ale přece jen neměla na přípravu dostatek času. Za této situace by nepovažovala za profesionální na premiéře v sobotu 14. listopadu vystoupit. Bude se nadále věnovat zkoušení a hned jak to bude možné, vystoupí na nejbližším představení Dětí ráje. Producenti toto její rozhodnutí plně respektují a těší se na představení s Ivetou na pódiu v nejbližším možném termínu. „Až ta chvíle přijde, rádi uspořádáme Ivetě takovou její vlastní premiéru,“ říkají producenti Michal Běloušek a Viktor Mráz. Roli dospělé Evy si tedy na premiéře zahraje alternující herečka a zpěvačka Míša Nosková.

Napsáno s využitím tiskové zprávy.

Foto: Produkce muzikálu Děti ráje, Tomáš Martinek

Vstupenky na zmíněné představení můžete zakoupit zde.Ticketportal