Příznivci jednoho z nejlepších českých muzikálů, Draculy, i zpěváka Daniela Hůlky budou mít důvod k radosti. Jak naší redakci sdělila tisková mluvčí pražských divadel Broadway a Hybernia Martina Jandová, právě vychází nahrávka nové verze tohoto kultovního díla. Připomeňme, že na trhu už z předchozích nastudování existují dva výběry s různými interprety a jedna kompletní studiová nahrávka z roku 1997, která tehdy vyšla nejen na CD, ale i na MC.

Nové nastudování nejslavnějšího muzikálu Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Richarda Hese v Divadle Hybernia se setkalo s velkolepým úspěchem. Pro Daniela Hůlku to znamená jednoznačně vydařený comeback. Vydání Draculy 2009 – 2010 New! obsahuje nové verze highlights muzikálu. Samozřejmě nechybí největší hity: Jsi můj pán, Nespravedlivý Bůh, Vím, že jsi se mnou, Draculův monolog atd. Daniel Hůlka je v životní pěvecké kondici a na tomto albu mu sekundují, v neméně skvělé formě, Monika Absolonová, velký muzikálový objev Kamila Nývltová, Šárka Vaňková a Tomáš Savka.

Křest alba, na kterém bude představen i nový klip k písni Nespravedlivý Bůh, se uskuteční v pražské Restauraci V Celnici už v úterý 15.září.

Vstupenky na zmiňované představení můžete zakoupit zde.