Řadu našich už dva roky ovlivňuje covidový syndrom potenciálních nebezpečí a nekončících omezení. Ale správní světáci se umí s lecčím vypořádat…

Zřejmě i vy řešíte, co a jak bude na Silvestra. Chcete zažít něco extra? Pak si pořiďte vstupenky do Městského divadla Brno na 21. Silvestrparty, sice tak trochu virtuální, ale i tak výjimečnou. Po skvělé komedii Světáci – s programem i o přestávce – se diváci časově přenesou na Seychely nebo ostrov Mauricius. Ve stejném čase s místními obyvateli a přítomnými turisty (možná tam i momentálně pobývajícími přáteli) „odpálí“ herci MdB půlnočním přípitek – ale v našem středoevropském čase 21.00 hodin – první minuty roku 2022 seychelsko-mauricijského času, a to jak se sluší a patří na tradice vyzrálé Silvestrparty. A čeká vás i další překvapení.

Ovšem pozor! Do 22 hodin vše včas skončí, abyste se v pohodě přesunuli a stíhali v domácím prostředí se svými blízkými půlnoční rituál vstupu do nového roku 2022 v originální „brněnské časomíře“. A k tomu vás MdB před odchodem vybaví dárkovou taškou s kapkou perlivého alkoholu a hudebním cédéčkem z umělecké produkce MdB, abyste si správně užili první minuty a hodiny nadcházejícího roku!

Neváhejte a pořiďte si poslední zbylé vstupenky na skvělé Světáky s půlnočním přípitkem na Seychelách nebo Mauriciu – za symbolickou cenu 1 122 Kč.