Po delší odmlce přicházíme s novou soutěží pro Vás, naše čtenáře. A tentokrát bude stát výhra opravdu za to, hrajeme o 2 x dvě vstupenky na představení Edith The Show, která se uskuteční 17. a 18. listopadu od 20 hodin v pražském Divadle Hybernia. Nejslavnější písně Edith Piaf, proslulého pařížského “Vrabčáka”, přijede zazpívat Jil Aigrot, o které Americký časopis Newsweek napsal: „Herečka Marion Cotillard dostala za pozoruhodné ztvárnění Edith Piaf v La Vie en Rose Oscara, ale ve filmu je ještě jeden úžasný výkon, který vdechuje Edith život, a jeho autorka zůstala vašim zrakům skryta: francouzská zpěvačka Jil Aigrot…”

I Vy můžete navštívit tuto úžasnou show – stačí odpovědět na jednoduchou otázku:

JAKÉ JE VLASTNÍ JMÉNO EDITH PIAF?

a) Édith Giovanna Gassion

b) Edith Maillard

c) Edith Simone Berteaut

Soutěž bude ukončena v pátek 14. listopadu 2014 ve 14:00, kdy vylosuje dva šťastné majitele dvojice volných vstupenek, které vyrozumíme emailem. Svoji odpověď spolu s emailovým spojením napište jednoduše do komentáře pod článkem. Odpověď ani kontaktní adresa se nezobrazí ostatním uživatelům a přístup k nim má pouze administrátor webu.

PROSÍME VÁS ROVNĚŽ O SDĚLENÍ, ZDA V PŘÍPADĚ VÝHRY PREFERUJETE TERMÍN 17. či 18. LISTOPADU. VSTUPENKY SI VÝHERCI VYZVEDNOU PŘED PŘEDSTAVENÍM V POKLADNĚ DIVADLA HYBERNIA.

Vstupenky do soutěže našeho magazínu věnovala agentura BRNOKONCERT.