Že je muzikál českým kulturním fenoménem, dokazuje i skutečnost, jakou pozornost mu věnuje rozhlas a televize ve svých zábavných programech.
Zatímco hosty Petra Jančaříka v jeho zatím poslední veřejné rozhlasové nahrávce z Divadla Miroslava Horníčka /vysílal ČR Plzeň v neděli 21.června od 13:05/ byli hlavní protagonisté nového muzikálu Kladivo na čarodějnice Oldřich Kříž, Zuzana Ďurdinová a Martina Pártlová, dnešní Všechnopárty Karla Šípa přivítá muzikálové herce a zpěváky napříč různými produkcemi – konkrétně populární představitelku mnoha hlavních rolí MONIKU ABSOLONOVOU, herce a tanečníka ROMANA VOJTKA a zpěváka a hudebního skladatele VÁCLAVA NOIDA BÁRTU.

Karel Šíp si zve do své show pravidelně známé osobnosti ze světa kultury, sportu či politiky. Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu. Ptá se na všechno v rámci daného tématu a slovo párty plní funkci nevázané zábavy, během které je všechno povoleno. Mísí se tu humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora.
Pořad je natáčen v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník baví diváky nejen v sále, ale i na obrazovkách České televize. Dnešní muzikálové vydání začíná na ČT1 od 21:00.

Foto: Česká televize