Vážení a milí čtenáři,

dnes s naším magazínem můžete opět soutěžit. Nejprve splácíme dluh a zveřejňujeme výsledky soutěže o CD Sněhová královna: Na album se mohou těšit Petra Maděrová, Helena Špalková, Marian Rohoška st., Milan Staněk a Monika Hellerová. A protože máte o Sněhovou královnu stále velký zájem, máme pro vás tentokrát vstupenkové vouchery na dvojice vstupenek! Do pražské Hybernie můžete vyrazit na libovolné nevyprodané představení až do konce června tohoto roku a nejste tedy vázáni pevným termínem.

Muzikál Sněhová královna vznikl volně na motivy příběhu H. Ch. Andersena. Hudbu složil Zdeněk Barták, texty napsala Kristýna Pixová, text ústřední písně s názvem Sněhová královna Ondřej Suchý, scénář Alena a Jan Pixovi. Režie se ujal Lumír Olšovský, který si v muzikálu také občas zahraje. Alternuje s Peterem Strenáčikem a Danielem Bartákem, který je zároveň autorem nahrávky a hudebního aranžmá muzikálu. Původní pohádkový příběh H.Ch. Andersena autoři přizpůsobili velkému jevišti a výpravné muzikálové podívané. Hlavním dějovým motivem zůstává velká láska Gerdy a její statečná cesta za vysvobozením milovaného Kaye. Na rozdíl od původní pohádky Gerda a Kay nejsou děti, ale mladí lidé, kteří mají před svatbou. Sněhová královna není prvoplánově zlá, je to složitá rozporuplná osobnost v níž zápasí dobro se zlem, které jsou v muzikálu ztělesněny dvěma rádci – ONA je zlo a ON dobro. Přes napínavou cestu Gerdy příběh není ponurý a smutný. Naopak – milým humorem pobaví diváky všech generací.

Pokud chcete vyhrát některou z poukázek na vstupenky na muzikál Sněhová královna, musíte pro to udělat jen jednu věc: Správně odpovědět na naší otázku a samozřejmě mít také trochu štěstí při losování.

Ptáme se vás na jméno herečky a zpěvačky, která je letos nominovaná na Cenu Thálie a vystupuje ve Sněhové královně coby Rádkyně ONA?

Tentokrát vám nenabízíme obvyklé možnosti – svojí odpověď rovnou vepište spolu s emailovým spojením do komentáře pod článkem do nedělní půlnoci 1. března 2015, výherce budeme kontaktovat emailem. Odpověď ani mailová adresa se nezobrazí ostatním uživatelům a přístup k nim má pouze administrátor webu. Těšíme se na vaše tipy!

Ceny do soutěže laskavě poskytla agentura PIXA PRO. Děkujeme.

Foto: Josef Hrubý

Vstupenky na zmiňované představení můžete zakoupit zde.Ticketportal