Léto není už dávno dobou “divadelního mrtva” a řada produkcí nabízí letní inscenace v plenéru nejrůznějších parků, hradů i zámků. V Lednicko – valtickém areálu už tuto sobotu od 20:30 hodin odehraje Městské divadlo Brno v úchvatné scenérii zahrady lednického zámku muzikál o tajemném hrdinovi s názvem Zorro.

A protože je náš portál mediálním partnerem projektu, který spolupořádají agentury S Promotion a Rag Time, nabízíme vám v exkluzivní supersoutěži hned tři dvojice vstupenek na tuto strhující produkci s neopakovatelnou atmosférou. Ale pozor, odpovídat můžete pouze do středečního rána, abychom vám vstupenky stihli zaslat. Berte prosím rovněž v úvahu, zda je pro vás skutečně reálné představení navštívit.

Soutěž bude ukončena ve středu 10. července 2013 v 9:00, kdy vylosuje tři šťastné majitele dvojice vstupenek, kteří se zdarma podívají na open-air představení muzikálu Zorro v Lednici už tuto sobotu 13. července. Chcete – li být mezi nimi, odpovězte na jednoduchou otázku, k níž naleznete nápovědu v článku Vladimíry Holišové:

PÍSNĚ KTERÉ SKUPINY ZNĚJÍ V MUZIKÁLU ZORRO?

1) Romano Rat
2) Gipsy Kings
3) Gogol Bordello

Svoji odpověď spolu s emailovým spojením napiště jednoduše do komentáře pod článkem. Odpověď ani mailová adresa se nezobrazí ostatním uživatelům a přístup k nim má pouze administrátor webu.
K ODPOVĚDÍM ROVNOU PŘIPIŠTE POŠTOVNÍ ADRESU, ABYCHOM VÝHERCŮM MOHLI VSTUPENKY OBRATEM ZASLAT!