Nedlouho poté, co divácky úspěšný muzikál autorů Michala Davida, Lou Fanánka Hagena a Libora Vaculíka oslavil stou reprízu, přivítal také stotisícího diváka. Stalo se tak během slavnostního představení ve čtvrtek 3. listopadu tohoto roku.

V titulní roli Kata Mydláře se v tento výjimečný den představil Daniel Hůlka, který si v uplynulém období vybral dost smůly. Nejprve jej trápil vleklý zánět hlasivek a tři dny před zmiňovanou jubilejní reprízou měl autonehodu. Představení ale odehrál, přestože má zlomený nos.
“Naštěstí už nemám velké bolesti, takže jsem mohl zpívat,” řekl po představení charismatický zpěvák. “Když mně však lékařka v nemocnici nos rovnala, viděl jsem všechny svaté. Snad už jsem si tu smůlu vybral a čeká mne nějaké lepší období. Několik představení jsem musel zrušit kvůli streptokokové infekci, a teď ještě ta nehoda… Když jsem seděl v nabouraném autě, říkal jsem si, že už to snad ani není možné. Naštěstí už alespoň zánět ustoupil, takže jsem mohl zpívat na sto procent,” vysvětloval Hůlka. Partnery na jevišti mu tentokrát byli Josef Vojtek, Kateřina Brožová, Alžbeta Bartošová nebo Tomáš Trapl. Divadlo Broadway zažilo vedle slavnostní atmosféry také další událost – s muzikálem se na čas rozloučila zpěvačka Radka Fišarová, která svou divadelní úlohu vymění za ještě krásnější a pro každou ženu smysluplnější roli maminky. Od producentů divadla dostala jako dárek postýlku pro miminko.

Výhru pro 100 000. návštěvníka muzikálu Kat Mydlář věnovala cestovní kancelář MILE, specialista na letecké zájezdy do Středomoří a zimní lyžování. Jedná se o zájezd pro dvě osoby do Itálie s polopenzí a skipassem včetně autobusové dopravy. Tentokrát se ale losovali výherci dva. Druhou cenu produkce nazvala cenou útěchy a byla to super moderní sekyra, kterou by Kat Mydlář zřejmě stínal hlavy v dnešní době. Úspěch inscenace muzikálu Kat Mydlář pak hlavní protagonisté společně s autory a producentem Oldřichem Lichtenbergem zapíjeli až do pozdních nočních hodin.

Foto: Martin J.Polák (snímky laskavě poskytla produkce muzikálu Kat Mydlář)

Vstupenky na zmiňované představení můžete zakoupit zde.Ticketportal