Na pražská jeviště se v příštím roce vrátí dva úspěšné muzikály – světoznámí Bídníci zazní opět v GoJa Music Hall na pražském Výstavišti, zatímco Lucrezia Borgia Petra Maláska a Libora Vaculíka se přestěhuje z Národního divadla v Praze do muzikálové Hybernie. Jak slibuje produkce Les Misérables, velkolepý příběh galejníka Jeana Valjeana a jeho věčného pronásledovatele – policisty Javerta, lásky Cosetty a Maria, chrabrý odboj studentů na pařížských barikádách pod vedením Enjolrase, úskoky hostinských Thénardierových, nenaplněných citů emotivní Eponiny či životní peripetie Fantiny a malého Gavroche ožije opět s živým orchestrem, ovšem v novém hudebním aranžmá.

Oba konkurzy pro případné zájemce z řad herců, zpěváků a tanečníků s radostí zveřejňujeme.

Agentura GoJa – Dr. FRANTIŠEK JANEČEK ve spolupráci s CAMERON MACKINTOSH
Vypisuje konkurz
na obsazení sólových, dětských /7 – 12 let/
a sborových rolí pro uvedení světového muzikálu.

Konkursy se konají od 5.6 do 7.6. 2011 10:00 až 18:00
v divadle GOJA MUSIC HALL (Pyramida)
na pražském Výstavišti, Praha 7 – Holešovice.

1. Zájemci, zašlete, prosím Závaznou přihlášku, která musí obsahovat:
a) vyplněný přiložený dotazník
b) zašlete své současné fotografie (1x portrét, 1x celá postava)
c) zašlete nahrávku svého zpěvu v doprovodu klavíru (event. orchestru nebo kytary) ve formatu mp3 pomocí našeho dotazníku (max. 2MB)
nejpozději do 22. května 2011.

2. Obdržíme-li Vaši kompletní Závaznou přihlášku (viz bod 1), oznámíme vám přesný termín vaší účasti v konkursu e-mailem. Nedodržení termínu (vč. určeného času) z Vaší strany znamená ukončení možnosti účasti v konkursu.

3. Ke konkursu požadujeme jednu píseň v českém jazyce (nejlépe lidovou) a jednu dle vašeho výběru. Pokud se ucházíte o konkrétní sólovou roli, připravte si ke konkurzu příslušnou píseň přímo z LES MISÉRABLES.

4. Noty a cvičební úbor s sebou!

5. Doprovod korepetitorem zajištěn. Chcete-li pro svůj doprovod použít nahrávku, přineste ji na CD)

6. Agentura Goja si vyhrazuje právo po předběžném výběru některé uchazeče ke konkursu nepřizvat.

7. Agentura Goja nehradí náklady, spojené s dopravou na konkursy, popř. ubytováním či stravováním, ani jiné náklady, popřípadě honoráře. Veškeré náklady na svoji účast v konkursu si hradí uchazeč sám.

8. Účastník konkursu bere na vědomí a souhlasí s tím, že jeho výkon při konkursu bude pro pracovní účely zaznamenán na audio a video záznam.

9. Úspěšní účastníci konkursu musí být produkci k dispozici k obnovenému nastudování v časovém rozmezí leden – březen 2012.

Více na www.goja.cz

Společnost Musical Production s.r.o. vypisuje konkurzy do muzikálu Petra Maláska a Libora Vaculíka LUCREZIA BORGIA, který uvede v Divadle Hybernia v březnu 2012.

1. taneční role – mužské i ženské ve věku 15-35 let, na obsazení sólových a sborových tanečních partů. Taneční úbor s sebou.

2. pěvecké role – jedná se pouze o mužské postavy ve věku 15-35 let.

Každý účastník je povinen předvést jednu pomalou a jednou rychlou píseň v českém jazyce. Základy si prosím vezměte s sebou. Není možnost klavírního doprovodu.

Konkurz se koná v Divadle Hybernia, náměstí Republiky 4, Praha 1

8.6.2011 10:00 – 14:00 pěvecké /9:00 registrace/

8.6.2011 15:00 – 20:00 taneční /14:00 registrace/

9.6.2011 druhé kolo

Zájem potvrďte na produkci paní Aleně Koktové e-mailem:
produkce@muzikal-zvonik.cz
tel. 737 797 106

Ilustrační foto: Loga původních verzí muzikálů Les Misérables a Lucrezia Borgia