Divadlo Kalich vypisuje konkurz do původního muzikálu Mauglí autorů Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové a v režii SKUTRu.

Konkurz se vypisuje na hlavní postavu Mauglího: Hledáme herce ve věku 15 – 21 let s dětským vzhledem, který má za sebou kvalitní pěveckou, taneční i hereckou průpravu.

Dále se vypisuje konkurz na další mužské a ženské – zvířecí postavy:

Panter Baghíra
Medvěd Balů
Tygr Šér Chán
Šakal Tabakí
Had Ká
Opičí král
Slon Háthí
Supi
Dívka Rashmí
Rákšasí – matka vlčice
Rao- táta vlk
Akéla – vůdce vlčí smečky

Konkurz se uskuteční formou workshopu ve dnech 21. – 23. 1. 2013 v Divadle Kalich. Registrace proběhne pro všechny 21.1. 2013 mezi 8:00 – 10:00 ve foyeru divadla. Všichni zájemci musí počítat s účastí ve všech třech dnech. Každý den bude probíhat selekce dle toho, jak budete úspěšní. Na tento konkurz jsou zváni všichni ti, kteří mají herecké, pěvecké a taneční schopnosti, bez rozdílu dosavadních úspěchů, odehraných rolí či company v jiných projektech. Tento konkurz není věkově omezen.

V rámci výběru se bude klást důraz na herecké, pěvecké a pohybové vlastnosti. Výrazný obličej ( divný, zvláštní vzhled ) může být výhodou.
Zájemci si připraví jednu svou nejreprezentativnější píseň ( + hudební základ ) a jednu zadanou Divadlem Kalich, pánové budou zpívat píseň s označením páni a ženy budou zpívat píseň s označením ženy. V rámci konkurzu proběhnou taneční tréninky, proto je nutné počítat s vhodným oblečením.

Hudební a textové podklady pro konkurz naleznete na stránkách
www.divadlokalich.cz

Ilustrační foto: Repro redakce