Hlasující
Hlasování
Nejlepší herec
1. místo herec*
Zdeněk Kapl, Čochtan, Divotvorný hrnec, Slezské divadlo Opava
Jiří Korn, Pán Bůh / Rychtář, Anděl páně, Hudební divadlo Karlín
Jan Kříž, Don Lockwood, Zpívání v dešti, Divadlo Hybernia Praha
Milan Němec, Ředitelka Trunchbullová, Matilda, Městské divadlo Brno
Alan Novotný, Gomez Addams, The Addams Family, Městské divadlo Brno
Pavel Režný, Ježíš Nazaretský, Jesus Christ Superstar, DJKT Plzeň
Tomáš Savka, Reportér, Interview, NDM Ostrava
Kamil Střihavka, Adam, Lilith - Matka démonů, Rock Opera Praha
Ladislav Špinar, Artur Kraus, Do nebes!, Východočeské divadlo Pardubice
Lukáš Vlček, Sweeney Todd, NDM Ostrava
2. místo herec
Zdeněk Kapl, Čochtan, Divotvorný hrnec, Slezské divadlo Opava
Jiří Korn, Pán Bůh / Rychtář, Anděl páně, Hudební divadlo Karlín
Jan Kříž, Don Lockwood, Zpívání v dešti, Divadlo Hybernia Praha
Milan Němec, Ředitelka Trunchbullová, Matilda, Městské divadlo Brno
Alan Novotný, Gomez Addams, The Addams Family, Městské divadlo Brno
Pavel Režný, Ježíš Nazaretský, Jesus Christ Superstar, DJKT Plzeň
Tomáš Savka, Reportér, Interview, NDM Ostrava
Kamil Střihavka, Adam, Lilith - Matka démonů, Rock Opera Praha
Ladislav Špinar, Artur Kraus, Do nebes!, Východočeské divadlo Pardubice
Lukáš Vlček, Sweeney Todd, NDM Ostrava
3. místo herec
Zdeněk Kapl, Čochtan, Divotvorný hrnec, Slezské divadlo Opava
Jiří Korn, Pán Bůh / Rychtář, Anděl páně, Hudební divadlo Karlín
Jan Kříž, Don Lockwood, Zpívání v dešti, Divadlo Hybernia Praha
Milan Němec, Ředitelka Trunchbullová, Matilda, Městské divadlo Brno
Alan Novotný, Gomez Addams, The Addams Family, Městské divadlo Brno
Pavel Režný, Ježíš Nazaretský, Jesus Christ Superstar, DJKT Plzeň
Tomáš Savka, Reportér, Interview, NDM Ostrava
Kamil Střihavka, Adam, Lilith - Matka démonů, Rock Opera Praha
Ladislav Špinar, Artur Kraus, Do nebes!, Východočeské divadlo Pardubice
Lukáš Vlček, Sweeney Todd, NDM Ostrava
Nejlepší herečka
1. místo herečka*
Kateřina Bohatová, Lina Lamontová, Zpívání v dešti, Divadlo Hybernia Praha
Radka Coufalová, Maria Rainerová, Za zvuku hudby, Slezské divadlo Opava
Kristýna Daňhelová, Dorotka, Anděl páně, Hudební divadlo Karlín
Andrea Gabrišová, Nancy, Oliver, NDM Ostrava
Michaela Horká, Paní Lovettová, Sweeney Todd, NDM Ostrava
Karolína Kabele, Heidi, Městské divadlo Brno
Dagmar Křížová, Slečna Honeyová, Matilda, Městské divadlo Brno
Esther Mertová, Wednesday Addamsová, The Addams Family, Městské divadlo Brno
Charlotte Režná, Máří Magdalena, Jesus Christ Superstar, DJKT Plzeň
Monika Sommerová, Denisa, Mamzelle Nitouche, Severočeské divadlo Ústí nad Labem
2. místo herečka
Kateřina Bohatová, Lina Lamontová, Zpívání v dešti, Divadlo Hybernia Praha
Radka Coufalová, Maria Rainerová, Za zvuku hudby, Slezské divadlo Opava
Kristýna Daňhelová, Dorotka, Anděl páně, Hudební divadlo Karlín
Andrea Gabrišová, Nancy, Oliver, NDM Ostrava
Michaela Horká, Paní Lovettová, Sweeney Todd, NDM Ostrava
Karolína Kabele, Heidi, Městské divadlo Brno
Dagmar Křížová, Slečna Honeyová, Matilda, Městské divadlo Brno
Esther Mertová, Wednesday Addamsová, The Addams Family, Městské divadlo Brno
Charlotte Režná, Máří Magdalena, Jesus Christ Superstar, DJKT Plzeň
Monika Sommerová, Denisa, Mamzelle Nitouche, Severočeské divadlo Ústí nad Labem
3. místo herečka
Kateřina Bohatová, Lina Lamontová, Zpívání v dešti, Divadlo Hybernia Praha
Radka Coufalová, Maria Rainerová, Za zvuku hudby, Slezské divadlo Opava
Kristýna Daňhelová, Dorotka, Anděl páně, Hudební divadlo Karlín
Andrea Gabrišová, Nancy, Oliver, NDM Ostrava
Michaela Horká, Paní Lovettová, Sweeney Todd, NDM Ostrava
Karolína Kabele, Heidi, Městské divadlo Brno
Dagmar Křížová, Slečna Honeyová, Matilda, Městské divadlo Brno
Esther Mertová, Wednesday Addamsová, The Addams Family, Městské divadlo Brno
Charlotte Režná, Máří Magdalena, Jesus Christ Superstar, DJKT Plzeň
Monika Sommerová, Denisa, Mamzelle Nitouche, Severočeské divadlo Ústí nad Labem
Nejlepší inscenace
Souhlas se zpracováním osobních údajů*
Souhlas se zasíláním novinek
Odeslat